حضور انجمن حامیان فرهنگ قرض الحسنه و کارآفرینی اجتماعی اصفهان در شانزدهمین دوره باشگاه مدیران و مشاوران استان اصفهان

حضور انجمن حامیان فرهنگ قرض الحسنه و کارآفرینی اجتماعی اصفهان در شانزدهمین دوره باشگاه مدیران و مشاوران استان اصفهان

شانزدهمین دوره باشگاه مدیران و مشاوران استان اصفهان، سه شنبه  ۳ بهمن  ساعت ۱۶ در در نگارستان امام خمینی اصفهان، واقع در میدان فیض برگزار شد.

در این دوره باشگاه، علاوه بر انجمن که در زمینه (کارآفرینی اجتماعی و آشنایی با شبکه کارآفرینی اجتماعی رسالت) میزبان مراجعان بود، مشاورانی در زمینه های فروش، صادرات، بهره وری، تامین مالی، مدیریت مالی، برندینگ و ثبت اختراع، سرمایه گذاری خارجی، فناوری اطلاعات (کلیه شاخه ها)، روابط عمومی و رسانه، امور حقوقی و تنظیم قراردادها و تجارت الکترونیک به مراجعین خدمات مشاوره رایگان ارایه دادند.

photo_۲۰۱۸-۰۱-۲۲_۱۱-۵۹-۰۹

این باشگاه به همت کمیته شبکه سازی متخصین کمیسیون آموزش، پژوهش و توانمندسازی اتاق بازرگانی اصفهان و با همکاری  شبکه پژوهش و فناوری استان اصفهان و انجمن حامیان فرهنگ قرض الحسنه و کارآفرینی اجتماعی اصفهان با هدف ارایه خدمات مشاوره به اعضای اتاق بازرگانی، فعالان اقتصادی و جوانان علاقمند به فعالیت های اقتصادی و استارتاپی راه اندازی شده است.

در این جلسه که آقای احادیث از انجمن حامیان حضور داشتند به ۵ مورد مراجعه در زمینه های کارآفرینی اجتماعی و فعالیت های اقتصادی با زیرساخت قرض الحسنه پاسخ داده شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *